Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz asadasad22 #34 üzenetére

    "Pont most írták az 5800 rablánc nélküli árát: 140k. és akkor még függetlenítheted 20k-ért. ez most akkor hol olcsóbb nekem, mint a fix 80k?"

    Az iPhone ára 140k Domino csomagban, de ha maradsz előfizetésnél, akkor ha nem az Ikon csomagokból választasz, akkor a választott csomagnak megfelelően kb. 40-60k lesz a készülék ára.
    Erre írtam, hogy még mindig olcsóbb, mint az 5800 független ára (amit ha nem GSM Shop-ban veszel akkor 97k).

    "ha sokat beszélnék valakivel/kikkel, egy szolgáltatással havi 300 forintért 3 forintért hívhatnám.. "

    Akiknek aránylag magas a számlájuk, azok nem 1-2 emberrel beszélnek sokat, hanem sokkal, ilyenkor meg nem tudod értelmesen felhasználni ezt a lehetőséget.

    "szóval számomra az előfizetés szóba sem jön."

    Én csináltam táblázatot, hogy mivel jönnék ki legjobban, ha átlépnék a mostani Vodás előfizumból a T bármelyik csomagjára. Szerepeltek a kártyás csomagok is, de az Ikon400 jött ki a legjobb lehetőségként a jelenlegi számláim alapján. A kártyás csomagokkal ha csak a beszélgetést veszem figyelembe, akkor is sokkal drágábbra jönne ki a havi költségem, de ha mobilnetet is beleszámítom, akkor még jobban ráfizetés lenne.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák