Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz djnice #399 üzenetére

    Most direkt levittem 2-re, de előre tudtam, hogy az káosz lesz nekem, egyrészt én ezt így nem bírom nézni, mert kb olyan, mintha 18-19 lenne az fps, másrészt olyan durva akadások voltak még emelett is, hogy a fejem fogtam.

    Lehet, hogy a cx rendszere még nagyon gáz és emiatt szar a tévé, de én ilyeneket a sony-nál (ag9) nem láttam. Igaz, azon nem próbáltam a shield-et, mert eladtam két évesen, mielőtt cseréltem, helyette jött a cx, de mint írtam, a beépített lejátszója a tévének meg a netflix saját app ezeket egytől egyig röhögve megoldja a legkisebb akadás, röccenés nélkül, akkor meg mégis a shield-el van gondja, illetve egyelőre nem szeretik egymást.
    Talán tényleg az a "baja" a cx-nek, hogy túl új még a széria, amióta megvettem már a negyedik frissítés jött rá június 20 óta.
    Nekem inkább legyen soapopera, mint ezek a röccenések, akadások.

    Egyszerűen nem bírom elviselni már, ha valami nem sima. Mint írtam, egyelőre úgy mondható jónak az egész, hogy 23.976-os dolby vision, hdr-re van állítva a shield, akkor a netflix is frankó. MrMC csak 24-en jó és a tévén pedig truemotion sima beállításon van.
    A shield a tévé 2 millás árához képest filléres kütyü és a fenti beállításokkal számomra most elfogadható, főleg azért is, mert szinte minden hangot át tol az erősítőre. A tv meg tök hülye ehhez képest. Dolby digital (+) és atmos amit ismer aztán ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák