Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    "Az S4 (és itt már elhagyjuk a római számozást) nem volt akkora ugrás, de lett némi fém a készülékházon..."

    Igen? Hol? Itt tartom a kezemben de ez a cucc 100% műanyag. Ahogy még az SGS5-ös is. Ezt hianyolom is a cikkből, hogy míg jóformán minden gyártó, a Samsunghoz mérten a komolytalanok is bőségesen alkalmaztak fémet és/vagy üveget a csúcskategóriás készülékeiknél, a Samsung hatalmas lemaradással csak az S6-osnál jelent meg prémiumokhoz méltó anyaghasználattal. Az S5 a maga korában e tekintetben egy rossz vicc volt.

    Illetve az SGS szériában kifejezetten jól sikerült termék volt az SGS Advanced. Ez kimaradt.

    Véleményem szerint az összes készülék közül a legelső és a 7. generáció sikerült a legjobban. Az elsőt 3 év használat után custom rommal karcmentesen kvázi uj telefonként adtam el (bár annak közismert volt a gyenge GPS teljesítménye konstrukciohiba miatt), a 7-es pedig az S6 minőségét kombinálta gyakorlatilag az összes akkor elérhető feature-rel. Az volt az a telefonom, amire konkrétan semmi... de SEMMI rosszat nem tudok mondani. Ráadásul gyakorlatilag teljesen kihasználtam a képességeit: youtube videózás külső usb-s mikrofonnal, gps navi, sport tracking, jegyzetelés, hangrögzítés, konferenciahívások lebonyolítasa, screen mirroring családi képnézegetésekhez, fotózás, voip, zenehallgatás, mobilapp és játékfejlesztés, szórakozás a Gear VR-ral. Jesszusom, leírni is sok. Telefonálásra gyakorlatilag nem is használtam, csak ritkán, mikor valami hivatalos elintéznivalóm volt . Már a családdal is voip/videón ment a kommunikáció. Az S9+ készüléket is szeretem, de az S7 volt számomra A TÖKÉLETES a maga generációjában. Nem véletlenül kerult a páromhoz és nem eladtam.

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák