Hirdetés

2019. január 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) DrBubo77

DrBubo77
(őstag)

Kíváncsian várom a cikkeket.
Egy időre beágyaztam magam a Samsung ökoszisztémába. :)

Léᴘᴊ ᴋɪ ᴀ ᴋᴏᴍꜰᴏʀᴛᴢóɴáᴅʙóʟ!

(#2) dave182 válasza DrBubo77 (#1) üzenetére

dave182
(senior tag)

Én most kezdem majd a beágyazódást.. Gear Icon X 2018 fülessel van valakinek tapasztalat?

(#3) Teal'C

Teal'C
(őstag)

Nagyon jó ötlet örülök neki, hogy végre lesz egy ilyen műsorsorozat. Az első esetleg lehetne egy komplett paletta a samsung jelenlegi smart home eszközeiről, azokról is ami itthon valami okból nem elérhető.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4) Maxxy10

Maxxy10
(fanatikus tag)

Milyen gyakran jön majd tartalom a blogba?

(#5) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Várom ám én is miket hoz ki a cég. Legalább megtudhatom mi az amit nem szabad megvennem. :DDD

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#6) TechIsten

TechIsten
(újonc)

Hogy mire jó a Dex, meg a Bixbi arra énis kiváncsi vagyok!!! ;]

Csak az Apple! Megbízható munkatárs 2007 óta!

(#7) kbyte1024 válasza Polarstar (#5) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

Na wazze megkapod az s8-amat 1hetre :DD

(#8) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Hát kissé lemaradt a Samsung ezügyben

(#9) babosmiki

babosmiki
(PH! addikt)

Érdekes lesz a téma! :R

#6: olvass utána...

"Samsung Galaxy s9+, Huawei Watch GT, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#10) Ezekiel Ston

Ezekiel Ston
(senior tag)

Nagyon várom már hogy elinduljon egy ilyen rész is. Örülök neki.

(#11) minek?:S válasza Teal'C (#3) üzenetére

minek?:S
(őstag)

Az ötleted nekem is tetszik, mármint a:

"Az első esetleg lehetne egy komplett paletta a samsung jelenlegi smart home eszközeiről, azokról is ami itthon valami okból nem elérhető."

Mindig is egy rakat Samsung termék volt és ez most sincs másképp, talán csak ahogy az okosított dolgok egyre terjednek, ezek a dolgok meghatványozódtak az évek során, tényleg jó lenne, egy átfogó bemutató kezdésnek, hogy mégis micsoda van, meg mi mire való, mennyibe kerül stb.

Powered by LG G6@Silver

(#12) Polarstar válasza kbyte1024 (#7) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Tudod jól, hogy falramásznék a virtuális klavi miatt. :D

Fúúú de utálom azokat, amit nem a BlackBerry csinált. (Bocsi Sailfish! :DDD )

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#13) minek?:S válasza Polarstar (#12) üzenetére

minek?:S
(őstag)

Ne is mondd, én is pont valamelyik nap néztem rá aprón a Classicra, majdnem vettem is egyet, csak úgy ,a régi szép idők emlékére :D

Powered by LG G6@Silver

(#14) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Üdvözlendő kezdeményezés! :K

(#15) Mr.Silkó válasza Duliee (#8) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Én a magam részéről az okosotthonom már a Xiaomi termékeire alapoztam, de azért kíváncsi leszek a Samsung ilyen irányú törekvéseinek részletes, mobilarénás és techkettős bemutatására. :)

(#16) Cultus

Cultus
(tag)

Jelenleg S9+ telót használok és Galaxy watch-ot, és nagyon elégedett vagyok. Kíváncsian várom a fejleményeket. :)

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#17) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Pont jókor indul ez a blog. Kíváncsian várom! :)

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#18) samu74

samu74
(őstag)

Kíváncsian várjuk a blogot! Samsungnál meg csapjatok az asztalra, hogy legyen egy kis exkluzivitás. :)

-----------

(#19) IkszIpszilon

IkszIpszilon
(senior tag)

ökoszisztéma helyett építsen a samsung végre egy olyan telefont aminek nem ég be a kijelzője és egy kézzel is lehet is használni :))

(#20) sherlock82

sherlock82
(kvázi-tag)

Szeretnék én is látni samsung a3 tudást iphone se méretben. :)

Wanting keeps us alive. Agilis - atletikus; Samsung a3 - 2017, Csak az támadhat fel akit előtte keresztre feszítenek.

(#21) mave13

mave13
(őstag)

Kíávncsian várom a folytatást. Elég sok Samsung cucc van a környezetemben, és tervben van, hogy marad a jövőben is.

Icewolf || kósza || 5000+

(#22) Fossza

Fossza
(kvázi-tag)

A "Samsung Galaxis" lehet hogy frappánsabb rovat cím lenne... :)) :P

(#23) B.Gaboo válasza Fossza (#22) üzenetére

B.Gaboo
(tag)

Reméljük csamcsungék azt is megosztják velünk, h ekkora fejleztő gárdával miért nem tudnak normál időkeretben portolni egy új android verziót a flagship telefonokra.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#24) azbest

azbest
(PH! nagyúr)

(#25) setya06 válasza azbest (#24) üzenetére

setya06
(újonc)

Nagyon várom már.

(#26) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

Ez most fizetett reklám, vagy csak önszorgalomból?

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#27) Hieronymus válasza D1Rect (#26) üzenetére

Hieronymus
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Is - is.

Ha fizetnek is érte, ez még a legemészthetőbb reklám forma. Van/lehet valódi információ tartalma.

Ha értelmetlen hozzászólásommal találkozol, az nem a véletlen műve. A Fantasztikus tag, címre hajtok! Muszáj hozzászólnom.

(#28) dionaea válasza Hieronymus (#27) üzenetére

dionaea
(senior tag)

Amennyiben elmondják a negatív dolgokat is. És remélem arról is lesz szó.

"Bismarck was the real Death Star in her time"

(#29) Ezekiel Ston válasza D1Rect (#26) üzenetére

Ezekiel Ston
(senior tag)

Tökmindegy, hogy fizetett vagy sem, mert ha információ értéke lesz akkor megéri mindenkinek.

(#30) szucsy89 válasza IkszIpszilon (#19) üzenetére

szucsy89
(tag)

Ezt elmondhatod bármelyik OLED kijelzős telefonra, és 6+ col méret felett.

Egyébként az S8-am 2 éves, 0 nyoma a beégésnek, valamint van egykezes mód rajta, tökéletesen tudom használni normál kézmérettel.

SGS8

(#31) samu74 válasza szucsy89 (#30) üzenetére

samu74
(őstag)

Ő csak nagyon okasat akart írni, de nem sikerült... :)

-----------

(#32) IkszIpszilon válasza szucsy89 (#30) üzenetére

IkszIpszilon
(senior tag)

Az s8am is beégett és az s9 is az s9nek most az akkuja is halódik pedig nincs fél éves és továbbra is tartom,hogy nincs egy kézzel kezelhető "normális hardverű" telefon a kínálatukban.Ismerős S7jét már kb végtelenszer gariztatta a beégés miatt... ha csak ezt a 3 flagshipet vesszük és azt,hogy 3 év alatt nem sikerült megoldani ,akkor van gond bőven ...

(#33) szucsy89 válasza IkszIpszilon (#32) üzenetére

szucsy89
(tag)

Melyik mobilt tartod 1 kézzel normálisan kezelhetőnek, ilyen méretekben (6+ col)?

Nekem a jelenlegi telefonom a 2. AMOLED kijelzős mobilom, és soha, semmilyen problémám, beégés bajom nem volt velük. Valószínűleg nálad sokat megy folyamatosan bekapcsolt kijelzővel a mobil (navigáció pl.)

De ez a beégés OLED sajátosság, ugyanúgy képes beégni egy iPhone X, vagy egy Pixel 3 is. Emellett megértem, hogy megingott a bizalmad a Samsungban ezután, ennyi eset után én is elgondolkoznék egy következő Galaxy mobil vásárlásán.

SGS8

(#34) dionaea

dionaea
(senior tag)

az ilyen usereknek ajánlott az LCD, ips panel az nem ég be. egyébként gátiba cseréltek mindent hol itt a magy gond? 😀

(#35) IkszIpszilon válasza szucsy89 (#33) üzenetére

IkszIpszilon
(senior tag)

Azt én nem mondtam hogy kell hogy 6colos kijelzője legyen,azt mondtam olyan ami egy kézzel kezelhető és normális hardvere van olyan nincs...

(#36) IkszIpszilon válasza dionaea (#34) üzenetére

IkszIpszilon
(senior tag)

Akkor reklámozzák így: használhatod de ne nézz rajta semmit sokáig mert beleég...ez nekem egyenlő azzal,hogy sz*r...az,hogy minimum 3 generáció óta konstans a probléma meg k***a nagy innovációt sejtet maga mögött.

(#37) dionaea válasza IkszIpszilon (#36) üzenetére

dionaea
(senior tag)

ez így sok más gyártó készülékeire is igaz. tehát inkább követi a trendet. viszon omnia hd óta van amoledes készülékem de még nem égett be egyik sem. persze én csak egy vagyok

(#38) Fossza válasza IkszIpszilon (#36) üzenetére

Fossza
(kvázi-tag)

Nekem kerékpár túrán 5x8 órát ment az A5 2017-em folyamatosan bekapcsolt kijelzővela kormányon, powerbankról, navigációval. Nem égett be....

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.