Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz szab.tam #4387 üzenetére

    1. Az ellenfény könnyen és gyorsan elérhető, a kamera funkciókon belül.
    2. A fényerő állítását is gyorsan el tudod érni, mert külön a kamera funkciókhoz tettek egy olyan menüpontot, hogy "láthatóság külső fényben", ami sztem max.-ra húzza a fényerőt. ;) Kipróbáltam, és tényleg hasznos dolog, amit eddig még egyik okostelóban se láttam, ahogy az ellenfény opció is tudtommal kuriózum. :C LED vaku nagyon jó, szerintem kellően erős is, éjjel a cicáimat fényképeztem a sötét szobában. A képeket gyorsan menti, és persze gyorsan el is készíti.

    A képek minőségét jónak tartom, persze teljes méretre húzva. A video rec. 720p meg valami káprázatos..semmi riccenés, atom folyamatos, amilyennek lennie kell.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz szab.tam #4390 üzenetére

    Ez 2 különböző dolog. Nem volt érthető mit is akarsz pontosan, ezért gondoltam a láthatóságra.
    Az egyik, amit én mondtam, az csak a kijelzőt világosítja ki, hogy napfényben jobban lásd. Ez nem fogja befolyásolni a képet, mert ez csak neked segít, hogy jobban lásd a kijelzőt. Amiről te beszélsz azt itt "fényérték" menüpont alatt találod, 0,5 lépésekben csökkentheted negatív ill. pozitív irányban -2 és +2 között. Ennek a beállítása benne lesz az elkészített képben. :K ;)

    peterk:

    Nem tudom, mert általában írja a Win7 ha lassabb a port és nem 2.0 az adatátvitel. Nekem meg nem írta. Az adatkábel baromi rövid, a gép a földön, tehát a földre nem fogom letenni az biztos. USB hosszabbítóval van kivezetve a klaviatúra közelébe, és lehet a hosszabbító a ludas a dologban. Majd kipróbálom másik hub-ban, köszi az ötletet. ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz szab.tam #4393 üzenetére

    Könnyű. A jobb oldalsó kamera funkcióknál van és nem tünik el.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • opi064

    tag

    válasz szab.tam #4393 üzenetére

    Szia! Te az expó-korrekcióra gondolsz, látom értesz a fotózáshoz. Nos van benne, azon a képernyőn van, amit épp a fényképezéskor látsz, ha ráböksz, egy vízszíntes skálán lépkedsz 0,5 fényérték lépésekkel pluszba, vagy mínuszba. Pont, mint egy DSLR géppel, csak ott 0,3-es lépésekkel állíthatsz. Ezen kívül az SCN programok között pont van egy "ellenfény" nevű állás is.....ja, és a következő képeknél is ott marad.

    [ Szerkesztve ]

  • peterk

    senior tag

    válasz szab.tam #4390 üzenetére

    Csak halkan merem megkérdezni, hogy ha neked ilyen rendszeres és ilyen igényes fényképezési feladataid vannak, akkor miért nem veszel egy fényképezőgépet? 20-30 ezerből olyan ultrakompakt gépet kapsz, ami mindezt röhögve tudja, és ötször szebb képet csinál, mint bármelyik telefon. És akkor vehetnél olyan telefont, amit telefon szempontból a legjobbnak találsz. ;)

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Aktív témák