Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    válasz zack #25191 üzenetére

    Pedig én látok abban logikát - már a Samsung részéről - amit galmat89 mondott. Ha tényleg itt van a küszöbön a Bada 2.0 (mármint Q1/Q2 2011), akkor gyártói oldalról nem sok értelme van a régebbi verziót hegeszteni, főleg, hogy olyan komoly különbségek nincsenek is az 1.02-höz képest. A bada-t a swype nem "menti meg". A multitask, a fejlettebb UI, a HTML5, a voice recognition, a jó SDK stb. viszont igen.

    Szóval, ha az 1.2 elmaradása az ára annak, hogy hamarabb lesz bada 2.0, akkor én simán lemondok a swype-ról, és a többi kisebb bugfixről. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Akinek olyan nagyon kell, az úgyis fel tudja tenni az 1.2-t multiloaderrel, akár már most is.

    Abban nem hiszek, hogy a Wave jövő nyárra elavult lenne. Hardver szempontból semmiképpen. Fél év múlva sem lesznek 70 ezerért ilyen hardverek a piacon, sőt. Szoftver oldalon meg idén volt egy nagy boom, új iOS, új android, új WP7, és most éppen csendesebb időszak következik. Új iOS nem lesz még egy ideig, a WP7-et foltozgatja a Microsoft, nálunk valószínűleg őszig kell várni a funkciókra. Android fronton meg abból kiindulva, hogy a froyo-nak mennyi idő kellett, hogy elterjedjen, nyárra teljesen valószínűtlen, hogy gingerbread-eket látunk. (Max 1-2 csúcsmodellben 130e fölött.) Új modellek persze nyilván fognak jönni dögivel, és az új vásárlók nyilván azokat is veszik majd, de ettől még se a Wave, se a Galaxy S nem lesz elavultabb. (A WP7 telefonokat nem említem, mert abból az első eresztés nem volt valami hűde. Ott jöhet ki pár olyan modell, ami jóval eltaláltabb mint a maiak.)

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

  • Varszegig

    veterán

    válasz zack #25191 üzenetére

    na így készül a moszkvában mercit osztigatnak hír:) galmat89 csak annyit mondott, hogy a samsungosnak fogalma sincs, mikor lesz 1.2, a többi az ő véleménye volt, te meg már úgy írod mint bennfentes hír, amit lehet nem kellett volna bedobni a közösbe. Mit, hogy fogalmuk sincs, mikor lesz 1.2? :)
    (Idézhetném én meg a facebookot, ahol egy tag azt írta, januárban lesz hivatalos az 1.2, de nem teszem, mert nem tudom mennyire megbízható az infó.)

    chizow: olvasd el az 1. hsz-t, ha marad kérdésed tedd fel:)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák