Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz Varszegig #15420 üzenetére

    Univerzális tartókban, fektetett állapotban szerintem kilát a kamera a tartószerkezet mellett.

    Az egy dolog, hogy rögzítheted a vitás szitut - de ki az, aki úgy ül be az autóba, hogy namostaztán vitás helyzetet szülő baleset lesz, ezért ma mindenképp rögzítenem kell az eseményeket?! Maga a gondolat is kifacsart. 16 éve vezetek napi szinten, év ~30 ezret, soha egyetlen balesetem nem volt. (Pardon, egyszer álló helyzetben nekem tolattak. :DDD) A balesetek elkerülésükre vagyok berendezkedve, nem a felvételükre... :F

    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem használhatónak tűnik a wave szoftveres kínálata. OK, kellene egy rendes naptár widget (bondi frissítés remélhetőleg megoldja), ingyen navi á la Nokia sem lenne rossz, de ezeket leszámítva is van elég sok hasznos program. Csak néhány, ami használható: Layar, Badapedia, Weatherbug (ill. más időjárás-programok), Barcoo, TyreComp, MyIP. Egy tisztességes, akár fizetős gitár hangológépet (ami nem csak az alap hangolást ismeri, és csak alaphangot ad, hanem be is méri a gitár által kiadott hangot) még el tudnék képzelni.

    A játékkínálat egyenesen vitán felül áll, kalapnyi jó játék van: viruspang, parachute panic, masterminds, flipit, iquppiece, hogy csak párat említsek. Sőt, a minap jött ki egy normálisabb sudoku is.

Aktív témák