Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz janes74 #988 üzenetére

    nehéz eset vagy milyen hosszútávon? te hosszútávon használod a bnőd telóját?

    pont hogy hosszútávon kell használni

    mondjuk 1-2-3 hónapig magyarul utána angolul min 1 napot és egyből érezni fogod

    nem 5 percig vagy tíz percig

    tény hogy szerintem simábban fut(ha nem is sokkal, ezért nem látod), de ne is vitatkozzunk ezen hisz nem tudod mit beszélsz, hisz nem is vagy monte szakértő

    az S5230-ason meg persze hogy egyből feltűnik hisz azon egy laikus is látja hisz az olyan lassú

    Szal olyanok véleményét várom aki használ egy Montét egy ideje, ha ő azt mondja nincs gyorsulás azt elfogadom(persze 1-2 napig nyomkodja, de sztem egyből is látszik), de sztem simább a menü :P

    más: opera miniben ki lehet iktatni azt h ne kérzdezze meg minden alkalommal h engedélyezem a kapcsolatot?

    majd akkor esel arcra ha egy olyan is megerősít aki használja is és nyomkodja is nem csak látja néha-néha, főleg az ikonos menünél érezni h simább, egy lépéssel közelebb a Szifonhoz(persze nem annyira :)) )

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák