Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narven

    csendes tag

    válasz Viktor89 #419 üzenetére

    Én sehol nem találtam 240x400-as, érintőképernyős játékokat, így egyelőre megelégedtem a 240x320-as sima Java játékokkal. Memóriakártya egy külön mappájába bemásoltam a .jar és .jad file-t, majd a telón telepítés, ezután már lehet is játszani. Bár egyik sem érintőképernyős, viszont a felbontás jó, a képernyő alján megjelenő kurzor irányítóval simán lehet játszani a játékokat.

    Én is agybadugós fülest használtam az előző Nokia (5310) telefonomhoz, ami nagyon a szívemhez nőtt (hogy a minőségéről már ne is beszéljünk), ezért nem akartam lemondani róla. Egy norm. telefonadok-veszek boltban 1500 HUF-ért kaptam jack átalakítót.

    Nekem két napja van meg a telefon, van hozzá egy spec. törlőkendőm (LCD tv-hez adták, nagyon szépen lepucolja az ujjnyomokat a képernyőről), ennek ellenére ma valahogy össze szedtem az első miniatűr karcolást. Kb. 1 mm-es, de amikor megláttam :Y , hát kissé felforrt az agyvizem :W Holnap megyek, és veszek hozzá egy olyan tokot, amiben a telefon passzentos, hogy a felesleges mozgás kiszűrésével is csökkentsem a karcolódás esélyét. Továbbá szedek le majd olyan háttérképeket, hogy DON'T TOUCH MY PHONE! :K

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák