Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mysterion

    tag

    válasz stevve #1973 üzenetére

    Én amikor a T-s szervizessel beszéltem megnézte az FW-t a gépén, központilag a T-nek nincs újabb FW-je, mint a JJ4 (!). Tehát nemhogy JK1, de még JJ6 sincs itt a T-nek.

    Ember azt mondta, amit Te is, nekik meg kell kapniuk az FW-t a Samutól, hogy tesztelhessék minden T-s fícsör működik-e azzal a kiadással, és ha igen áldásukat adják, oszt onnantól azt frissítik a felhasználónak. Csakhogy a Samsung nem küldött nekik még semmilyen JJ4-nél újabb frissítést a telefonokra, így nekik nincs mit tesztelni és támogatni.

    Azt is mondta ettől függetlenül vihetem a cuccost a Samsung hivatalos szervizébe, és esélyes ott újabb FW-t raknak bele, mert a Samu nem kapkodott az átadással ettől még lehet új, maximum azzal nem garantált, hogy minden T-s funkció zökkenőmentesen fog működni. (Egyébként mi azok a T-s funkciók ?)

    Tehát ha a végén JJ4-JJ6-ra nem jön frissítés, miközben megjön a NoDo, akkor a júzerek szétszedik a T-t, a T meg a Samsungot emiatt szerintem. :) És ezért is reménykedek abban, hogy nem lesznek görények és azért dobják a garit, mert én nem fogom már ott rugdosni nekik az asztalt, hogy frissítsenek, hanem megoldottam úgy, hogy közben még a network lock is megmaradt.

Új hozzászólás Aktív témák