Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz fateless #42 üzenetére

    HI!

    Hat atapasztalatok fenyeben en nem vagyok annytir ada a r310-tol:- ( /pedig en is remenyekekl telve vettem/
    1 db kek-et meg a vaci uti panontol /hat ekkor akocsg bandat azota sem lattam mint ami ott volt, ugy cuzaman az egesz tarsasag/ szoval fagyasok baromkodask meg minden az elso masfel honapban amihez max annyti mondtyak, hogy mutassam a fagyast es huzzak a francba asztan vveletneul vki elmondta hogy mennyek a duna plazaba mert van gyorsszervit tenyleg volt, a kisoreg fw-t frissitett majd szedszedte osszerakta es alswsa csodat tenygl mukododtt. majd eltetl masfel ev... elszaltt az rf:- ( /vagy vot terero vagy nem, de inkabb nem/ rf ara meg aprokat huzos vot:- ((( asztan a bill is megadta magat es a lecserelodott elosszro egy fekete me45-re majd tarsult hozza mg egy bezs is a bezs egeszen tavajj ev vegeig birta /5 ev/ a fekete ellenebn ma is muxik /nagy srrapanal ki bugokkal.../ es a me45 nem annyit volt srapalva mint a r310 hanem napi szinten 4-5* volt a terheles.

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • #43960832

    törölt tag

    válasz fateless #42 üzenetére

    75 ezer volt előfizetéssel a westelnél 2000-ben. Lehet, hogy a cégnek veszteség, volt, de aki megvette, az nagyon jól járt vele. Főleg ugye mikor a Pannon 20 ropiért kínálta. :K

    Nekem személy szerint nem fontos, hogy az általam vásárolt telefon profitot termeljen, sokkal inkább fontos a megbízhatóság.

    Amúgy tényleg nem érdemes a kettőt összehasonlítani, semmilyen téren.

Új hozzászólás Aktív témák