Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.varga7

    tag

    Kedves Fórumtársak,
    Egy hete vásároltam Galaxy S Plus-t és lenne két kérdésem a telefonnal kapcsolatban. Előrebocsájtom, hogy az előző telefonom egy 1.6-os HTC Tatoo volt, amit kizárólag telefonálásra használtam, tehát nem vagyok up to date Android témában.

    1. A telefon sebessége időnként kritikán aluli, nem csak a főképernyő feloldására, de időnként még a főképernyők lapozására is várni kell. 4 főképernyőt használok ki, és 7 db widget-em fut, a ramot (ami elvileg 512 MB, de ebből csak 358 használható) meg szinte állandóan takarítanom kell a feladatkezelővel, mert csak attól lecsökken 40-50 MB-ra a szabad hely, hogy használom a telót.

    2. Játékok terén próbálkoztam marketről való letöltéssel és más forrásokkal is, de a letöltött "3d-s" játékok 90%-a hibásan működik, pl. elnémul a hang, villódzik a képernyő, vagy nem jellnek meg textúrák stb.), ha egyáltalán sikerül működésre bírnom valamelyiket.
    Egy Telótól amiben ekkora proci van nem ezt várná az ember, tekintve, hogy egy kollégámnak sima Galaxy S-e van, ami érzetre is kb. 2x gyorsabb mint az enyém.
    Remélem tudtok nekem tanácsot adni, hogy mit érdemes állítanom, vagy várjak egy frissítésre, hátha másnál is voltak hasonló problémák.
    Előre is köszönöm a válaszokat. :R

    [ Szerkesztve ]

    Don't waste your time, or Time will waste you

Új hozzászólás Aktív témák