Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Skynet258 #7948 üzenetére

    nem kell védeni a telcsit, nem lehúzni akarom, nem fűződik hozzá érdekem, csak nem az én kategóriám, nem sokat lesz a kezemben... :)
    maradjunk annyiban, hogy egyik rendszer esetében sem abban látom a megoldást, hogy mindenhez külön progikat kelljen telepítgeni, alapban illene tudnia néhány funkciót - és itt nem extra elvárásokról beszélek, csak alapokról!
    a párom pont fogja használni a szinkronizálható naptárat, mert a munkája során hasznos lesz, a cégnél is használják - én viszont csak egy sima naptárat szerettem volna megnyitni anélkül, hogy bármit telepítgetni kelljen - nem holmi extrát akartam...
    a telcsi t-s, így egyenlőre amúgy is kilőve a frissítés lehetősége, de azért így is gáz az 1.5 néhány hiányossága, például, hogy a kameránál fényképezéskor semmi sem állítható!
    nps; ha már adott hozzá, akkor szerettem volna kipróbálni - ha normálisan működött volna... tudom, hogy milyen más lehetőségek vannak még, de akkor is gáz, hogy az alapban hozzáadott ilyen problémás...
    a memória bőven elég lesz, mert mint említettem, nem kimondottan lesznek rá progik telepítve!
    a telcsi nem akar szétesni, nem nyöszög, ha később probléma lesz vele, akkor repül... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák