Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Memmaao #291 üzenetére

    ne filozofálj és válts S2-re

    Már 1 hete megtörtént :)

    Így egy nap használat után is elmondhatom, hogy sokkal prémiumabb érzés!

    Szebb, az tény, de ezt eddig sem vitattam :)

    Szíjat viszont fogok cserélni, mert a gyári bőr annyira nem jön be.

    Akku jól bírja

    Az akku pont annyira bírja, ahogy a tesztek is mutatták, így 1 nappal kevesebbet bír, mint a régi.

    a forgatható lünetta eszméletlen nagy ötlet!

    Nem rossz, de én maradok az érintésnél és a gesztusoknál, nekem az természetesebb :)

    A képernyő bekapcsolás érzékenysége sokkal pontosabb, amint nem magad felé áll, lekapcsol.

    Ez szuper általában, de próbálj meg sötétben elnavigálni úgy, hogy az óráddal próbálsz világítani :D :D

    ---

    Egyébként nem bántam meg a cserét, de szerintem ennek az órának semmi köze az eddigi Gear sorozathoz, inkább tekinthető egy teljesen új vonalnak. A legtöbb funkció, amik a régebbi Gear-ekben kiemelten volt kommunikálva a gyártó részéről, ebből teljesen, vagy részben hiányzik.
    A felhasználói felület is csak szebb lett (tényleg az), de messze nem gyorsabban használható, mint a régi (pl. eddig minden S Health funkció külön alkalmazás volt és egyetlen kattintással el lehetett érni, míg most mindent egy alkalmazás alá sürítettek és azon belül kell tallózni, így amit eddig egy-két mozdulattal elértél, az most 5-6 érintéssel érhető csak el).

Új hozzászólás Aktív témák