Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AliceWake

    HÁZIGAZDA

    válasz apacsay #3 üzenetére

    Csak, ha kikapcsolod a gesztusébresztést en bloc :U Megoldható végülis, csak nem valami kényelmes.

    Non omnis moriar.

  • AliceWake

    HÁZIGAZDA

    válasz james008bond #12 üzenetére

    Köszi a kiegészítést :R

    Csomagolás: nekünk sajnos zacsiban és kartondobozban érkezett, viszont nem sugalltuk, hogy prototípus lenne :(

    Alvás: A screenshoton is látszik, hogy az első három éjjel össze-vissza mért a ketyere, pedig garantálom, hogy a TV Macit követően reggelig a szememet sem nyitottam ki. Csuklóra fordítva a pulzusmérőt már nem volt nagy eltérés az óra statja és a valóság között.

    Ne zavarjanak: Eszembe sem jutott volna duplán kiiktatni az értesítéseket, mivel a telefont eleve repülő üzemmódba, vagy ne zavarjanak módba teszem, tehát esélytelen, hogy bármi is érkezzen az órára. Aktivitásra nem számítok éjjel, így semmi szükségét nem láttam a Ne zavarjanak mód ismételt aktiválására, úgyhogy jobb ötlet híján lelőttem a gesztusébresztést. Egyrészt egyébként éljen, megvan a megoldás, másrészt továbbra is logikátlannak tartom, illetve a régit jobban átgondoltnak.

    Értesítések: Többször próbáltuk engedélyezni a bizalmas tartalom megjelenítését a telefonon és a Gear alkalmazásban is, eredménytelenül. Ahogy az a képen is látszik, csak a küldő neve jelent meg, akármit állítgattunk.

    PIN: Remek megoldás, kár, hogy sehol nem jelzik, hogy ez fog történni, ha bekapcsolom, mert egyébként nem nagyon motivál a dolog ezen információ nélkül.

    Az automata mozgásfelismerésnél mindössze jeleztem, hogy bizonyos esetekben kissé túlgondolja a dolgokat a rendszer, érdemes figyelni, ha precíz aktivitás-követést várunk el.

    Tényleg szép a kijelző. Ahogy az egész karkötő is, szerintem még csak nem is utaltunk az ellenkezőjére.

    Valóban klassz holmi, több szempontból is, mindamellett én maradok a Gear S-emnél :K

    [ Szerkesztve ]

    Non omnis moriar.

  • AliceWake

    HÁZIGAZDA

    válasz Izzé #6 üzenetére

    Most miért? Szerintem tök jól állt :P Egyáltalán nem volt nagy, vagy hivalkodó, de nyilván egy kivágott képből nem látszanak megfelelően az arányok. Amúgy kifejezetten nőies darab, ha olyan kontextusban van (mármint egy nőn).

    Non omnis moriar.

Új hozzászólás Aktív témák