Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AliceWake

    HÁZIGAZDA

    válasz james008bond #12 üzenetére

    Köszi a kiegészítést :R

    Csomagolás: nekünk sajnos zacsiban és kartondobozban érkezett, viszont nem sugalltuk, hogy prototípus lenne :(

    Alvás: A screenshoton is látszik, hogy az első három éjjel össze-vissza mért a ketyere, pedig garantálom, hogy a TV Macit követően reggelig a szememet sem nyitottam ki. Csuklóra fordítva a pulzusmérőt már nem volt nagy eltérés az óra statja és a valóság között.

    Ne zavarjanak: Eszembe sem jutott volna duplán kiiktatni az értesítéseket, mivel a telefont eleve repülő üzemmódba, vagy ne zavarjanak módba teszem, tehát esélytelen, hogy bármi is érkezzen az órára. Aktivitásra nem számítok éjjel, így semmi szükségét nem láttam a Ne zavarjanak mód ismételt aktiválására, úgyhogy jobb ötlet híján lelőttem a gesztusébresztést. Egyrészt egyébként éljen, megvan a megoldás, másrészt továbbra is logikátlannak tartom, illetve a régit jobban átgondoltnak.

    Értesítések: Többször próbáltuk engedélyezni a bizalmas tartalom megjelenítését a telefonon és a Gear alkalmazásban is, eredménytelenül. Ahogy az a képen is látszik, csak a küldő neve jelent meg, akármit állítgattunk.

    PIN: Remek megoldás, kár, hogy sehol nem jelzik, hogy ez fog történni, ha bekapcsolom, mert egyébként nem nagyon motivál a dolog ezen információ nélkül.

    Az automata mozgásfelismerésnél mindössze jeleztem, hogy bizonyos esetekben kissé túlgondolja a dolgokat a rendszer, érdemes figyelni, ha precíz aktivitás-követést várunk el.

    Tényleg szép a kijelző. Ahogy az egész karkötő is, szerintem még csak nem is utaltunk az ellenkezőjére.

    Valóban klassz holmi, több szempontból is, mindamellett én maradok a Gear S-emnél :K

    [ Szerkesztve ]

    Non omnis moriar.

Új hozzászólás Aktív témák