Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Bennyboy #16 üzenetére

    A Forerunner 235 akciókban nem sokkal drágább, mint ennek az alapára, de ugyanaz a HR szenzor, valamint GPS is van a Vivosmart HR+-ban, ami viszont konkrétan annyiba kerül, mint ez a kütyü. Az, hogy szebb, vagy nekem a jelen bemutató alapján a Garmin szoftvere, kezelése jobban bejön (Garmint ismerem, Samsungot nem, tehát tényleg csak jelen bemutató alapján), az szubjektív dolog, akkuidőben viszont csúnyán odaver neki. Nyilván folyamatos GPS-ezessel az is hamar meghal, de a sima Vivosmart HR (az még nem Plus verzió volt, tehát GPS nem volt benne) nálam simán elment egy munkahetet, és csak hétvégente töltöttem, pedig edzéseknél aktív volt végig a sportmód, ami folyamatosan figyeli a pulzust, valamint a BT kapcsolat folyamatos volt a telefonnal (telefon elhagyására és újracsatlakozásra figyelmeztetés, valamint értesítések azonnali megjelenítése szintjéig).

    Ezzel együtt nem rossz cucc ez sem, megértem, ha valaki ezt választja, tud mindent, ami kell, a külső és a szoftver meg szubjektív, szóval hajrá, akinek tetszik. Az ára meg németeknél 200 EUR, ami kicsit olcsóbb, mint otthon, viszont ennyiért még mindig ott van a Vivosmart HR+, sőt, ha az ember kifog egy akciót, akkor valódi futóórák is, szóval azért van még hová korrigálnia.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák