Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boom21

    tag

    Én a Gear1-et nyúzom, nagyon kényelmessé tesz. eleinte nem hittem hogy tudom majd mire használni, inkább a kíváncsiság miatt vettem meg. Nekem pl. jól jön hogy bejövő hívásnál vagy üzeneteknél (emaileknél) nem kell elővennem a NOTE3-mat, az órával elintézem ezeket pikk-pakk. Még a kihangosítója része is használható, a céges kocsimban nincs is kihangosító az órán beszélek tökéletesen. Az is jól jön ha gyorsban kell valamit lefényképeznem vele, karon hordott fényképezőhöz képes elég jó képeket csinál -kézremegősök nem tudnak jó képet csinálni vele :). Plusz alkalmazásnak letöltöttem rá egy fordító programot is, külföldön pl. étteremben a kamerájával lefordítottam az étlapot :D de persze nem a gyári firm van már rajta :D

    Nade Gear2 és Fit... a Fit jól néz ki, nekem mondjuk kicsit csajos és hiányozna a kamera... a Gear2-t meg megvárom amíg felére esik majd az ára és lehet cserélem... addig engem kiszolgál a régi modell.

    Egyébként valahol mintha azt olvastam volna hogy az Gear1-hez is csinál majd a SAMU Tizen-t... erről nem tud valaki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák