Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csampei

    senior tag

    válasz cracky86 #65 üzenetére

    Nem csak neked... Nekem az első XC4-nél rendszerint a beállítás menüt baszta el,azaz legörgette magától,és nem engedte vissza azaz a vezeték nélküli beállításokat nem tudtam elérni+ nem igazán érzékelt. Háromszor volt szervizbe komplett kijelzőt cseréltek,holott mondtam nekik hogy nem az a gondja, a XDA 4PDA,stb mind tele van vele hogy az érintés érzékelése egy rakás szar... 3. szerviz után cserélték az egészet,ez most jobb (már ennek két hónapja) de ez sem az igazi,nyálazgatnom kell az újjam hogy rendesen érzékeljen. A Samsung mossa kezeit a témában,Ők nem is tudnak még hasonló hibáról sem holott tele a net meg a youtube vele (egy videót én feltoltam róla) de ez van! Idegenkedtem én a Samsungtól nem hiába,de sajnos már késő bánat! :(

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

  • csampei

    senior tag

    válasz cracky86 #65 üzenetére

    Ja igen,hozzátenném,hogy a TMX a Samsung hivatalos szervize is olyan mint egy kivert f@sz! Kétszeri szemlére is azt hazudták,hogy a készülék hibátlan,úgy hogy a Samsung supportnak már ezt a videót elküldtem...Érdekes mi? Felháborodásomnak hangot adva írtam is a TMX-nek hogy miért a takarítónővel szemléztetik a mobiltelefonokat,miért nem hozzáértő szakemberekkel,persze válasz azóta sem jött... Telefonos elérhetőségük persze nincs,de ezek után ez is érthető! Egy alja hulladék moslék banda az egész! Úgyhogy ajánlom,hogy minden hibáról készíts videót,fényképet,stb mert TMX alapból el fog utasítani minden erre a hibára vonatkozó segítséget!!!

    Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

Új hozzászólás Aktív témák