Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz turbulencia8 #6162 üzenetére

    Hát ezt nagyon jól összefoglaltad. Nagyjából ugyan ezen okok miatt cseréltem a Stratos 2-met a Galaxy Watch-ra én is.
    Több, mint két év használatot követően szerettem volna valami újat, valamivel többet, valami mást. A GW ilyennek tünt, és egyelő nem csalódtam benne. A Stratos üzemideje verhetetlen (5-6 nap), ebben az én használati szokásaim mentén a GW két napos üzemideje nem a legfényesebb, de van konektor, meg töltő, szóval belefér, hogy minden másbap töltsem az órát. A sport funkcióit még nem teszteltem a Samunak, de ami nekem nem tetszett a Stratos-nál, az a GPS pontatlansága volt. Nagyon nehezen talált műholdat, és magát (pl futásnál) az útvonalat nagyon cikk-cakkosan rögzítette.
    Én eSim-es GW-t vettem, de lévén egy előfizetéses Voda-kártya, illetve egy Dominós Telekom-kártya van a telómban, ezt a produktumot egyelőre nem tudom kihasználni, pedig érdekelt volna, hogy ez miként jön át gyakorlatban is. Viszont az óra bluetooth - on keresztül egy S9+ - szal oda-vissza meglehetősen jó hangátvitelt produkál. Szóval nekem egyenlőre tetszik.

Új hozzászólás Aktív témák