Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    Végül megkaptam én is az órát, idáig tetszik (46 mm). Pulzust nem tudom mennyire mér jól, ma voltam futni, most kizárólag futópadon. a legmagasabb pulzusom 180 volt, 5:50-es átlaggal, futópad 170-175 között mutatta, de ott mozgás közben fogtam a kart, ami méri a pulzust.
    Ettől függetlenül véleményem szerint nem sok eltérés mutatkozhat.

    Fóliát nézek rá, gyári van rajta. Viszont mivel használati tárgy, és nagyon régóta nem volt rajtam óra, természetesen már pár hely megsimogatta, a fém részén látszik egy apró karc, szomorú is vagyok érte...nade ez van, nem olyan mint a telefon hogy nincs állandóan kézben :D

    Futó alkalmazással kapcsolatban ki mit használ (ha használ), és hogy exportálja át pl Endomondo-ba, Runtastic-ba?

    A telefonos része érdekes volt, mert kizárt dolognak tartottam hogy majd az órával beszéljek. Aztán felhívott valaki, mikor épp vezettem, gyors elfogadtam az órán, és számhoz való odatartás nélkül is értettük egymást, mint ha kihangosítóval ment volna. Bár értelemszerűen ezt a részét annyira nem fogom erőltetni, de korrekt a hangszórója

    Alvás közben használjátok? Szoknom kell a méretét, kisebb óráim voltak :D szerencsére az már megvan, hogy éjszaka ne villanjon fel, ha úgy mozdulok :D

Új hozzászólás Aktív témák