Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brudy

    csendes tag

    válasz csalafinta65 #875 üzenetére

    Egyetértek. A DTS más tészta. Azt sokminden nem kezeli, de az AC3 évek óta alap dolog.

  • Beetlejuice

    tag

    válasz csalafinta65 #875 üzenetére

    Van kb. 200 media player az appstoreban. Nem tudom mi jelentosege, hogy a Samsung player mit tamogat. Volt eddig: Note 1, Note 2, Note 3 telefonomom - az elmult x evben, ezalatt mindig a BS Playert hasznaltam. Amikor megvettem a tabletet, az elso dolgom volt, hogy felraktam a BS Playert, es azota azzal nezem a filmeket, ugyhogy most nagyon ki vagyok borulva. Ez kb. most olyan problema, hogy mondjuk a HP felrak a windows-os notijara egy HP playert, es azon rugozunk, hogy szar a noti, mert nem tamogatja az ac3 audio streamet a media player.

    Amit mondjuk nem ertek, de mondjuk ezt mar tobben megjegyeztek masok is... szoval eladtad a tabot, ha jol ertem...lenovo nemtom mi tulaj vagy... szarnak tartod ezt a tabletet... pontosan milyen okbol logsz itt a topikon? Altalaban ignoralom, ha valaki azt csinalja egy topikon, amit te.... viszont itt a hozzaszolasok kb. 30%-at te teszed ki, es szinte orankent reagalsz mindenre. Szerintem kevesbe fog fajni, ha elmondod mi a bajod, melyen odabent? Egy Samsung kamion elutotte a kiscicadat? Egy tavoli rokont agyonutott egy lezuhano Samsung teve?

    Tanacsom: engedd... hadd menjen... hozd be a gugliba a kepet... meg egyszer utoljara, duhongj kicsit a mindent atszovo, del-koreai osszeeskuvesen... fogadd meg, hogy ezentul csakis kinai cuccot vasarolsz... aztan csukd le a bongeszot... es amikor kinyitod, legkozelebb egy sokkal szebb, rozsasabb vilag fog varni... a Lenovo vilaga (egyebkent nekem is volt mar ket ilyen notim, szal tuti)...

Új hozzászólás Aktív témák