Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    Pár nap után:
    Minőségét tekintve rossz szó nem érheti. Nagyon patent minden. Szőrszálhasogatás, de ha a jobb oldali élén gyorsan "simogatom", érzem, hogy nem tökéletesen egyenes a keret szegély (amugy nem lathato, erezhet). Valamint a kijelző fény alatt megtörve enyhe hepehupásságot mutat egy 2cm2-s területen. Hozzateszem, ezeket komoly szemekkel kell keresni.
    A SOT eszméletlen. Olyannyira, hogy az aksit lekorlatoztam 85%-ra, mert igy is 8-10 ora SOT-ot lehet elerni. Mellette a Note8 3 oraja kismiska (igaz, annyi minden nincs is rátelepitve, nem fut annyi hatterfolyamat sem és más célra van használva).
    Sebességgel nincs gondom. Nehol egy egy röccenes tapasztalhato, de ez nem tudom hogy app specifikus e, vagy miert. Ipad mini2-vel egyenerteku a röccenes (ha valaki igy jobban erti).
    Megjött a billentyuzetes tok is. A 33ezret igen sokalltam, de a minoseg eszmeletlen jo. Teljesen magneses, sehol egy patent. Eroteljesen tapad a hátoldalra a tok, valamint becsukva is stabil. Vékony. Ertsd: egy ebayes összecsukhato tok kb dupla vastag ehhez kepest.

    VPN-Távasztal és DEX (Office) kivaloan fut. Hetvegen egy fél napot volt a kezemben területen és egy kezzel sem volt gond órákat tartogatni. A vékonysag miatt nagyon jol megallja a helyet területen.

    Ami negativum: tok nélkul rettento csuszos...de nagyon. A 4 hangszorobol kettot szinte nem lehet nem lefgoni, ha az ember oldalra fekteti a tablatete. A Samsung browser bongeszo savja ok nelkul van felul...nem all kezre. Még telefonon is alul van a lapvaltas, itt nem. Barhol mashol jobb lenne, mint felul...

Új hozzászólás Aktív témák