Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz Edge #528 üzenetére

    Több a váratlan megakadás, lehet az tényleg jót tenne neki. A frissítés után kellett idő, amíg magához tért, utána párszor újraindítottam, bekapcsoltam az "animációk csökkentése" opciót, meg "optimalizáltam" az eszköz karbantartóban, minden appot frissítettem, amit lehetett, stb. Mostanra sokkal jobb mint az elején. De azért vannak még furcsa megakadások néha (de sokkal kevesebb, mint az első pár napban), például az alkalmazásváltóban. Bár én fektetve használom, így sok appnál váltogatnia kell a módok között, mert azok meg nem tudnak fektetett módot, és olyankor akad meg... Szokni kell az egészet. Mindenesetre a valamennyivel több laggon kívül nem lett rosszabb. És vannak azért újdonságok a testreszabhatóságban (bár a témázás hiánya nagyon fájó pont még mindig), vagy épp a kamerában (amit meg persze nem sokan használnak). És pozitív, hogy az üzemidő sem romlott, mert az mindig ott lebeg a levegőben új android főverzióknál, itt ilyen nincs szerencsére. Összességében kis időszerű vérfrissítés lett a dolog, kellett már a OneUI.

Új hozzászólás Aktív témák