Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArchElf

    addikt

    válasz babosmiki #557 üzenetére

    Stabilnak azért nem mondanám:
    - a videolejátszással "folyamatos" problémáim vannak - néha nem jól zárja le a lejátszást és utána avi, mp4-es stream-ből nem jeleníti meg a képet, hanem az bufferből utolsó képet rakja ki a video helyett. Nekem ilyenkor csak az újraindítás segít.
    - tegnap újraindításkor nem indult el (kb 3 perc múlva nyomtam egy reset, majd utána már elindult rendesen). Reset (szerviz üzemmódban) sem működik, kézzel kell kinyomnom a gépet és újraindítanom, "magától" nem indul el, csak a kis robotot mutatja a felkiáltójeles táblával (akár percekig)...
    - NFS Shift nem kilép, hanem meghal kilépéskor.
    - néha random lehal használat közben, csak a reset segít (kb hetente, főleg video, vagy netezés közben, vagy programból való kilépéskor)
    - "24 órás" óra üzemmódban a digitális keret program meghal éjfélkor (23:59-ről "00:00"-ra váltáskor, de igazából a 0-órát nem is tudja kezelni), óra megjelenítés mellett. A "pontos idő" éjfél és hajnali egy óra között nem 00:xx perc, hanem 12:xx perc :U
    - WIFI DHCP hiba (nálam még nem fordult elő, de sokan panaszkodnak rá)

    Marketes, Samsungos programokkal is van gondom:
    - Radio companion nem tudja kilőni rendesen leállítani magát, kilépés után kb 10 perccel lő ki valami background process-t (ami amúgy nem látszik a task managerben)
    - StarChartHD - ugyanez, kilépés után valamit nem állít le rendesen (bent ragad valami process) - mondjuk ez a progi konkrétan semmire nem jó - inkább csak techdemo, de legalább működhetne hibamentesen...
    - esFileExplorer - nem lehet több 100 megás fájlokat hálózatról/-ra másolni, mert valahol félúton lehal a másolás, fájl keresés soha nem fejeződik be. Mind a két probléma után a művelet bent marad az értesítési területen. Le is cseréltem a héten FileExpert-re, meglátjuk az milyen (elsőre jobban is tetszik).

    Elsőre ennyi jut az eszembe. Azt persze várhatjuk, mikor lesz új T-s firmware :(
    Persze nem azt jelentik ezek, hogy szar a cucc - de amellett, hogy király, meg minden, azért vannak idegesítő hibái.

    AE

    [ Szerkesztve ]

    Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Új hozzászólás Aktív témák