Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    Jó cikk, köszönjük!

    Szerintem kicsit megszalad a pecsét, egy sima Ajánlott lenne jogos, ez szerintem tény, kezdésnek kamerában biztos hogy nem ez a legjobb, a fehéregyensúly most még biztos, hogy bizonytalan ( :DDD ) és a színek is picit fakóbbak mint kellene/lehetne.

    Anyaghasználatban tényleg lehetne azért alu, mert oké hogy atom az összeszerelés, de attól még műanyag, nézzétek meg az S5230-at annak is atom az összeszerelése, de 20k, ez simán Samsung jellemző, mint ahogy az is, hogy nem mernek fémhez nyúlni. Olyan szinten baromi könnyű, hogy fémmel sem lenne nehezebb bármelyik műanyag vetélytársánál, és szerintem hiba hogy ezt nem használták ki.

    Az hogy beakad valahol a cucc, hát kérem mindneki nézzen magába, a számítógép aminél ül, sosem akad be? :DDD hagyjuk már ezt, ennyi kijár ezeknek is, végtére is, szinte számítógépek igazából, minden megvan benne ami egy számítógépben, és mindenre képes is. Jó hogy nem gyorsabb mint az asztali gép :DDD

    Szummázva a dolgokat azért 150ezer forintos telefon, szerintem már hibátlanul kellene hogy teljesítsen a Különösen Ajánlott plecsniért cserébe, de a kamera biztos hogy nem lenne versenyképes az N8 optikájával, de talán még a Pixon és Innov8 is feladná neki a leckét, és fémet is maximum a belsejében találunk, és ezek csak a komolyabb hiányosságai, apróságok is vannak azért, és azok is összeadódnak ha nagyon szőrözni akar valaki.

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Új hozzászólás Aktív témák