Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eight

    senior tag

    Üdv!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni a szakértő uraktól. Távolban lévő családtag kért meg hogy segítsek, tehát nekem nincs ilyen telefonom, és nem is tudom azonnal megnézni a beállításokat, de lehet, hogy itt valaki egyből tudja majd a választ, szóval szvsz egy próbát megér.

    Lenne egy volt Telenoros 9070-es amire rá lett rakva a hivatalos Jelly Bean, de pár hete a cég átment Vodához, és utána megváltozott a hívás app (próbálom összefoglalni amit megértettem belőle, remélem kihámozható belőle valami). Szóval eddig az volt, hogy amikor megnézte az ember a hívásnaplót vagy a telefonkönyvet, akkor ott voltak a nevek vagy a bejövő/kimenő hívások, és ha egyre rábökött az ember, akkor azt a számot elkezdte hívni a telefon. Rövid ideje viszont az van, hogy amikor rábök egy ember egy névre, akkor feljön egy almenü, ahol ki lehet választani, hogy sima vagy video hívás legyen, vagy esetleg csak sms...

    Namost ez "nagyon nem kívánatos", és az lenne a kérdés, hogy ezt az almenüt hogy lehetne kikapcsolni, azaz régi "egyszerűbb" állapotot miképpen lehetne visszaállítani?

    Az esetleges válaszokat előre is köszönöm szépen.

Új hozzászólás Aktív témák