Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balathruin

    veterán

    válasz karldergroße #35225 üzenetére

    Nagyon sok telefonnal így van, nem csak Samsunggal, még a Nexus (4) is elég gáz... Az nem akad, nem fagy, de annyira szívja az akkut, hogy fél nap alatt le tud merülni 3 óra kijelzővel is.

  • Csori72

    aktív tag

    válasz karldergroße #35225 üzenetére

    ha annyira ragaszkodsz a gyári állapothoz miért nem 2.3.6 GB-el használod? azzal nem fagy nem akad nem indul újra.
    legkönnyebb fals tanácsokat adni miközben eszedben sincs kipróbálni mit ajánlanak a fórumon. az Advance előtt nekem is kizárólag Nokia telefonjaim voltak, viszont a sebességek összehasonlítása kb semmire sem jók. a 2010 Nokia is villámgyors volt a maga idejében, az már más kérdés mire lehetett használni, és mire nem volt jó. a névjegyeket pl állítom, h lényegesen gyorsabban nyitotta meg mint pl bármelyik mai droidos, de ezért nem fogom előhúzni a fiók mélyéről.
    nekem az Advance egyetlen egyszer fagyott le ... aztán elkezdtem olvasni mi lehet megoldás a problémára. megtaláltam, segítettek is és szépen össze is raktam a dolgokat.
    nekem is új volt minden szó amik a leírásokban vannak, de kezembe vettem a telefont, és elkezdtem nyomkodni ahogy írva van. végignéztem a menüket download mod, recovery menü, aztán amikor úgy gondoltam már láttam eleget nekiláttam. a lefagyás után 24 órával már rendbe is volt a tel (repart JB; root; CC6.8). ezután még 1X volt 1 extrém akkumerülésem, akkor kértem Aceftől Fmod hozzáférést ... és nem sajnálta! adott. azóta minden telefonnal kapcsolatos gondom elszállt.
    ha egyéb problémákat is ilyen egyszerűen lehetne orvosolni ... na az lenne nem lenne rossz.
    de hátradőlve olvasgatni a fórumot, köpködni, h ez milyen xarr, előjönni időnként, h "bezzeg a C7" ... elég gáz.

    ..:: 1+TTTTT ::..

  • scyllarus

    veterán

    válasz karldergroße #35225 üzenetére

    "A telefonálás külön kín, és az exDialer sem megoldás, mert az is a telefonkönyvvel dolgozik" ???
    Ezt kifejtenéd?
    Nekem tökéletes az ExDialer.
    Többeknek: ez a teló igen jó kis hardveres alapokon egy vacak szoftver. Ez van. A megoldás: repartos jb + kernelcsere + fmod. Vagy tényleg cseréljétek le jobbra, sokkal többért. Aztán vagy jobb lesz, vagy nem. Egy órányi melót szerintem megér, hogy egy jól működő telód legyen. Én már hónapok óta használom így, semmi bajom vele. A feleségemmel egyszerre vettünk ilyen telót, az övén a gyárit egy LightJB romra cseréltem, amikor a gyári már végképp használhatatlan lett. Mostanra már az is betegeskedik (a gyárinál azért jobb), de az fmod hibátlanul működik.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák