Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K e n y a

    tag

    válasz fermacht1994 #25870 üzenetére

    "a jb-vel használhatatlan lett a telefon :K fagyogatás, lassulás, millió bug és sorolhatnám :DD Haveromé tegnap volt a kezemben ugyan ezek a tünetek full gyári jb-n is..." - azért ez nem teljesen igaz!

    Amikor felajánlotta a KIES a frissítést, lefrissítettem. (T-s a telóm) Jött is a az általad említett probléma dögivel nálam is. DE! Ott az 1 hsz!!! Onnan csináltam mindent én is, miután a linkekről letöltöttem amiket le kellet, vagy 5-8 percembe tellett, hogy megcsináljam amitől a telefonom az elvárásaimnak megfelelően működik. Akkor még egyszer! Root - CWM - Cocore... Még csak Odin sem kell hozzá! minden mehet SD kártyáról. Pontról pontra le van írva minden. Olvasni tudsz, értelmezed, megcsinálod! Onnantól megszűnik a probléma és örülsz! Jaaah, hogy ugrik a garancia?! És? Minden visszaállítható! De addig is olyan telefont használsz, ami megfelelően gyors, nem laggol, stb!

    Azt itt hiába írja le napjában több ember is, hogy így laggol, meg úgy laggol, szaggat ez meg az.... Kismiliószor leírták, hogy mi a megoldás! Amennyiben csak a sírás meg a fikázás megy és nem tesztek semmit ellene, még is mit vártok? Majd magától megjavul, vagy majd a szervizben ill a Samsung emberei segítenek? Segítenek egy francot, mivel a gyári, Samsung által kiadott rendszer messze nem tökéletes. Még is mit vártok, amikor az S3, Note 2 is beszaggat a gyári rendszerrel?! Menj be egy T-s üzletbe és kezd el nyomkodni az S3-at... 1 perc után úgy szaggatott, hogy csak néztem... Az S4-et még nem nyomkodtam, de nagyobb összeget fel mernék tenni rá, hogy azt is megakasztom... Akkor? Mit vártok egy S3-hoz viszonyítva sokkal gyengébb vastól, ha az is akad?! Mentsétek ki a névjegyeket/üzeneteket, stb és Tessék nekiállni elolvasni pontról-pontra az 1 hsz-t és minden oké lesz!

    Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

Új hozzászólás Aktív témák