Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martin555

    aktív tag

    válasz martin555 #16290 üzenetére

    hívás lista törlése nem segített, most is, rebootolás után is néha van várakozás néha nincs. eddig el voltam az androiddal második telóm ez össze kapartam rá a pízt (80k körül) de bosszantó rendesen hogy alapvető feladatnál (hívásindítás) ilyen szarvashibák vannak. sógorom a legalapabb asszem 610 vagy 620 vindozos nokiát vette semmi másra nem panaszkodik csak hogy több ram-os telót kellett volna vegyen mert a multitask a fizikai korlátok miatt nem megy (250 mega van neki benne, egyik progi kilöki a másikat) basszus hány éves a microsoft teló-oprendszer, hány éves az android (még öregebb linux alapokon) és azért ilyenek vannak. 4-es androidos, s3-as galaxy-s isemrőseim előtt is ismert ugyanez a belassulás probléma. az a baj hogy sok telszámom van benne vagy mit csináljak? samu is öngólt lő sztem a 4-es galaxy irányával, hán mag van benne 8 ahogy hallom? meg hogy a super pi-t leggyorsabban számolja ki..hát, egy , reklámokon jól agymosott valakinek biztos az a nyálcsorgatás, de programozó bácsik, a szoftot is optimalizálni kéne nem lehet a megaherceket a végtelenségig hajszolni lásd PC.

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Új hozzászólás Aktív témák