Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz szilacus #10959 üzenetére

    Én kipróbáltam a noledet, de óránként 10%-kot szippantott az aksiból, akár kint figyelt az asztalon, folyamatosan világító órával, akár a zsebemben volt jelzések nélkül...

    (#10953) Morris
    Ha nagy felbontású médiát szeretne valaki nézni az nézze ezt tévén.

    Nem lehetne, hogy mindenki maga döntse el, hogy hol akar nézni nagy felbontású médiát? Persze tény, hogy ez a telefon nem tudja megjeleníteni még a 720p-s hd-t sem, de ha valaki 1080p-t akar rajta nézni, hát tegye. Amíg emiatt nem szenved hátrányt semmiben, nincs miért akadékoskodni.

    Én lemértem most a monitorom nézési távolságát. kb 50, max valóban 60cm. A mobilom átlagos nézési távolsága 20cm-nél távolabb, sőt.... Tehát? Van értelme a 720p-nek?

    Azért, mert számodra valami értelmetlen/szükségtelen, másnak még lehet fontos.
    Mellesleg - ha nem is pont ennél a készüléknél - azért is fontos lehet a nagy felbontás, mert általában a csúcsmobilokat hdmi-n ki lehet tolni nagy képernyős tv-re és akkor már baromira nem mindegy, hogy egy pixelhalmaz menürendszert és tartalmat jelenítesz meg a tv-n vagy hd minőséget.

    (#10936) Morris
    És mi akadályoz meg benne, hogy egy kisebb méretű fájlt tölts rá a telóra?
    A telefonon egy 4Gb méret fölötti média fájl nem nyújt több szolgáltatást mint egy pl egy 2 vagy 3gb-os BD-rip. Ráadásul így több tartalom is ráfér a memóriakártyára.

    Én mondjuk pont nem szoktam nagy méretű fájlokat a telefonomra dobálni, de elfogadom, hogy másoknak erre lehet igényük és nem próbálom meggyőzni őket, hogy nincs rá szükségük.

Új hozzászólás Aktív témák