Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rinocerosz

    senior tag

    válasz nolika #38078 üzenetére

    Elég durva akkor a helyzet. Pedig az ilyesmit a szerviznek kellene kivizsgálnia... érdemes lenne egy hivatalos samsung szervizbe bevinni lehet, hogy ott többet foglalkoznának vele.

    Nem tudom a sim csere mennyit segítene, de egy próbát az is megérhet.

  • #42365184

    törölt tag

    válasz nolika #38078 üzenetére

    Nemrég, 2 évesen vettem az S9pluszomat.
    Február végén az előző tulaj által egy önrészes készülékbiztosítási kijelzőcserén volt a TMX-nél. Az akkut nem cserélték.
    Én már úgy kaptam meg a telefont, hogy cellazárlatosnak tűnt, 2800mA töltést vett fel, nagyon gyorsan merült és 30% után csak pár percet bírta (04.15-ös U8-as firmware-val).
    Felvettem a kapcsolatot a TMX-szel, nagyon korrektek voltak, küldtek futárt a telefonért, 3 napon belül meg is jött.
    Alaplapot cseréltek benne, akkumulátort nem.
    2019. júniusi, U5-ös firmware-val jött a telefon, kb 8 órát kellett járatni a youtube-on, hogy le tudjam meríteni az akksit a méréshez. Ugyanúgy 2800mAh ment bele.
    Bementem a helyi Samsung márkaszervizbe, ahol mondták, hogy 1 év után akksit még akkor sem cserélnek garanciában, ha cellazárlatos. 19ezer a csere. Akku maradt a régi.
    A kikapcsolhatatlan nyamvadt szoftverfrissítési figyelmeztetés annyit idegesített, hogy megadtam magam és feltettem ismét a 04.15-ös U8-at, ahonnan nincs visszaút. EZT NEM KELLETT VOLNA.
    Na, innentől már csak 3 óra youtube-ot bír a telefon. Pedig minden app ugyanaz, ugyanúgy csak FHD+ a kijelző, 30mp kijelzőidővel.
    Éjszaka 10%-ot merül üresjáratban (kikapcsolt wifi, hely, bluetooth mellett).
    Napközben annyira horror, hogy nap végéig nem bírja ki.
    Vettem bele gyári akkut és ki is cseréltük, de ezzel sem lett jobb a helyzet, pedig az már 3250mAh-t veszt fel.
    Én azt látom, hogy az Android 10-es rendszer az oka a gyenge teljesítmények.
    Remélem, hogy 2-3 szoftverfrissítés után helyreáll.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák