Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz balazs0102 #13244 üzenetére

    Pedig, elég pár órát tévézni, vagy pár mobilszolgáltatónál megnézni, hogy melyikhez van feltűnőbb pult készítve, stb, stb.. Arról már nem beszélve, hogy nagyjából , közel ugyan azokat a telefonokat adja el a huawei, csak más néven.. Persze, így lehet nagy bevételt csinálni, de ez már mellékes.

    Én kipróbáltam mindkettőt, amikor megvettem az S9+-t, az előlapi kamera szó szerint ocsmány volt a p20p-nél, az Otthoni J1 hátlapi kamerája jobb képet csinált, mint az..Plusz, otthon van sógornál a P10, ott teljesen rendben volt a minőség. Mivel manapság szoktam használni, fontos kritérium volt. Plusz, akkor már, nagyjából jó volt a hátlapi kamera is, de akkor sem volt tökéletes. Persze, értem, hogy minden frissítéssel javul a kamerák kezelése, de nekem arra nincs időm, hogy várjam a csodát, hogy mikor lesz olyan, ami végre jó. Elvileg azóta már javult az előlapi kamera is, de már mindegy.

    Persze, valakit megvesznek a számokkal, engem nem sikerült. :)

    Az egyedüli dolog ami miatt még a negatívumok miatt is megvettem volna, az a bulb, de arra maradt inkább tükörreflex...

    Elgondolkoztam, hogy sok évnyi Samsung után váltok, de egyszerűen engem nem győztek meg azzal, hogy n ekem ez kell. Több kényelmi funkció többet ér nekem a Samsung-nál, mint az, hogy legyen egy talán picivel jobb kamerám, bizonyos körülmények között, és bulb.

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák