Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scorpio74

    tag

    Bocsi, én úgy tudom, hogy az egyik kártyahely fölé GSM van írva a másik fölé meg 3g/LTE. Ebből arra következtetek, hogy amelyiket telefonálni szeretnénk, azt a GSM helyre kell rakni. Nekem hívás/mobilnet páros miatt kell, hogy ne kelljen cipelnem 2 töltőt. Nekem van egy olcsó 8GB-os mobilnetem, ami miatt hordok magammal egy tabot, hogy legyen netem. Igazából nem 100% az S5, mert már elég olcsó az S6 Dous is. 155-ért már meg lehet venni... Félek, hogy az egész napos mobilnetet nem fogja bírni az aksi. Most a tab helyett az S3 LTE-t használom, de dupla aksival, 4300-as van benne, 12 órát az se bírja! Szóval bőven vannak kérdések amiket át kell gondolni, milyen új rendszer akarok!!! Lehet, hogy maradok az egy kártyásnál + mobilnet a S3-ról menne! Szerintetek mi a legjobb megoldás, bírja a mobilnetet az S5D 12 órát? dupla aksit vegyek vagy powerbankot és powerbankot milyet? A powerbankkal megmaradna a teló vízállósága, ami fontos, ugyanis sokszor voltam úgy, hogy kellett a térkép, utálom az esernyőt, így a telómra csöpögött a víz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák