Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RegAti

    csendes tag

    válasz Maxximus #359 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszokat, a segítségeteket !!!
    A boltok: Igazából az XXL (én is) és a B-Tel között vacilálok...
    Az előbbi mellett szól a személyes átvétel & az alacsonyabb ár. Ellene viszont az, hogy már sokan, sok helyen panaszkodtak rájuk...
    A "B-Tel" -ről viszont (akár a többi telefon topic-ban) szinte csak jót hallottam, de drágábbak és a szervizükről/gariztatásukról semmi infóm...
    Az Ujgsm-ről (Ők a legolcsobbak, ma) azonban -szinte- csak rosszat hallottam... bár igaz, h majd' az összes panasz a szervizelésükkel/gariztatásukkal volt kapcsolatos. 1 jó ideig a "tiltó-listás boltok topicjában" is gyakran említett volt.
    sbalu1 neked milyen tapasztalatod volt a vásárláskor ill. azóta?
    Maxximus által korábban említett Btech üvegfóliát megnézem a MM-be, hátha tartanak még. A Nilkin-t dicsérik nagyon, több helyen, nem'tom a beszerzése mennyire macerás...
    Ha egyik sem lesz, akkor scorpio74 által belinkelt-et nézem meg. Amiket írtatok, az megerősített abban, h tegyek rá üvegfóliát!
    Sajnos a melóm miatt fontos, h jó legyen az akku "állóképessége", sokszor 18-20 órát kell, h kibírjon "1 szuszra" a "privát" és a "céges" kártyán 1 és 1,5 óra beszélgetés/kártya + kb.2 óra Net + E-mailok, stb. Az, h lenne-e lehetőségem tölteni Powerbank-ról, nem igazán kivitelezhető (legalábbis melóban nem - otthon, meg inkább a konnektorból). Első körben kipróbálom +tartalék akkuval (azért 1 gyors akksi-cserére lesz időm!)... :)) Próba-cseresznye!
    De ha kevés lesz, akkor jön Ő, a brutál:
    [link]
    Engem nem zavar, h vastagabb lenne... elég nagy, lapát-kezem van... És az utóbbi telefonjaimon is volt vmi. akksi-okosító, megszoktam. Ez ráadásul, egyben védő-tok is.
    Még egyszer köszönöm mindhármatoknak a válaszokat !!!

    [ Szerkesztve ]

    Száguldunk és Félünk !!!

Új hozzászólás Aktív témák