Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DEARevil

    tag

    Sziasztok!

    Feltelepítettem a Lollit. Minden programom visszakaptam a google mentéseinek hála. Felrakott szinte minden programot ami az FR előtt volt.
    Mozgékonyabbnak tűnik minta KitKat volt. Világosabb is.
    Ami gyors észrevétel részemről:
    - az sd kártya végre szabadon használható minden program számára. Nagy szabadságot ad, szinte már élvezem ismét a telót.
    - világosabb lett minden, talán szebb is, stílusosabb
    - működik rendesen az automata fényerő állítás és az energia takarékos üzem is. Eddig sokszor késve vagy éppen sehogy sem működött ez a dolog. Az akkumulátorra (üzemidőre) jelenleg nem tudom milyen hatással van.
    - gyorsabban merül, érzetre legalábbis, bár nekem a kitkat is gyorsan merült.
    - tényleg sok az elírás, de talán szebbek a menük és úgy az egész.
    - a programok gyorsabban működnek (pl psspgold, hangal is gyorsabb az emulálás, Teamviewer is gördülékenyebb)
    - az érintőképernyő is mintha nem hibázna, és jobban érzékel, gépelésnél lehet a legjobban észrevenni, még nem ütöttem félre, kitkaten elég sokszor előfordult.

    Bocsánat az összecsapott írásért, gondoltam azért gyorsan megosztom mindezt.
    Jah és tényleg buzis lett a telefon kinézete, bár élénkebb az egész ezzel a világos témával.

    Egy dolgot kérdeznék, az akku kalibrálást hol lehet elvégezni?

Új hozzászólás Aktív témák