Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gasszisztens

    tag

    válasz Tin #640 üzenetére

    Nos a másik srác.... Én írtam is hogy nekem más a véleményem de azt soha nem írtam hogy nem érdekel!! Az a cikk amit linkeltél azért mert a Bettery University írta egyáltalán nem biztos hogy hiteles. Egyetlen szóval sem mondtam hogy nem érdekel csupán nem releváns a dolog. De azért az tényleg túlzás hogy erre figyeljek hogy meddig töltöm és mikor merül a telefonom. Kinek mi a fontos nekem biztosan nem másnak lehet és ezt el is fogadom. Viszont ha elfogadsz egy tanácsot ne linkelj be győzködő linkeket mert egyáltalán nem biztos hogy hitelesek. És azt is leírtam hogy a labor az labor a való élet teljesen más,ha másképp lenne akkor nem lenne semmi gond az S22 ultràval sem. Csak a foglamak vannak teljes össze keverve mint túl töltés lemerülés csepptöltés. Ezek màr nem nagyon léteznek és hiába a szoftver meg az Android 12 te azt soha nem tudod meg hogy ha beállítod hogy 85% ra töltse azt addig is fogja tölteni. Szóval a másik sràcnak ez a véleménye és hangsúlyozom ez az én véleményem másnak meg lehet hogy más ezért nem vagyunk egyformák. Egyébként pont te írtad le 74 euró az aksi akkor nem mindegy egy fél milliós telefonnàl? De szerintem teljesen mindegy....

    [ Szerkesztve ]

  • Teal'C

    addikt

    válasz Tin #640 üzenetére

    Egy szóval sem mondtam hogy TE sarkítasz. Beszélgetünk és más a véleményünk úgy gondolom hogy mindkét szemszögből alaposan körbejártuk a dolgot. Ebböl mindenki let tud vonni következtetést neki mi a jobb. Nem vitatkozni akartam ne értsd félre. Én csak az érem másik oldalát vázoltam.

    "Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Új hozzászólás Aktív témák