Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Teal'C #630 üzenetére

    Értelek, de emberünk kérdezett valamit, válaszoltam neki a legjobb tudásom szerint, majd ketten elmondtátok nekem, hogy "kitérdekel". Eleve ezt írtam: "2 év alatt meg kétlem, hogy néhány %-nyinál nagyobb lenne a különbség"

    Most akkor mit tegyek, álljak fejre azért, mert téged meg a másik srácot ez nem érdekli, én meg válaszolok korrekten cikkekkel és számokkal a kérdésre? Téged nem érdekel, mást esetleg igen, elmondtam, én mit csinálok, és kész.

    És bocs, de nem sarkítottam semmit. Számokat közöltem, amiket alá is támasztottam. Ugyanaz van megint, mint a telefonos merülős vagy a töltős teszteknél, amikor megkérdőjelezed a számokat. Megértem, hogy neked mindegy, de a számok attól számok maradnak, a kérdés meg kérdés marad, és amíg az ember azért gondolkodik, inkább hisz a számoknak, mint a véleményeknek. Persze, a Facebook megjelenésével ez eltolódott, de egyelőre ez még nem a Facebook.

    Szóval én megértem, hogy amikor suliba jártál, és a tanár felhívott felelni a 13. századi történelemből, te azt mondtad neki, hogy "kit érdekel" (ami persze jogos), de ő mit értékelt, a (helyes) helyzetmegítélésed, vagy a tudásod?

    Ne veszekedjünk a számokon.

Új hozzászólás Aktív témák