Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz S@c@ #1156 üzenetére

    Hát, van jó id, rossz is :U
    S22 pozitívum: keskenyebb mint az i11,így könnyebben tudok rajta gépelni egy kézzel, nagyobb a tárhely,gyorsabb usb port :DD, sokkal jobb kamerák
    A negatívum: üzemidőben kb. fele annyit tud mint a i11.

    Watch 4 Classic pozitívum: több mindent tud mint a Watch6, a testösszetétel érzékelés nagyon jó fícsör :U, a vérnyomásmérő számomra kicsit kérdédes, hogy mennyire ad pontos értéket. Üzemidőben ugyan úgy hozza a 2 napot mint a Watch 6.
    Negatívum: Az EKG mérés eleje nagyon zavaros,össze-visdza ugrál, a W6-é kezdettől fogva nagyon pontos.

    Sebességre nincs panaszom,mobil térerő és wifi elég jó.

    Röviden,tömören ennyi.

    Korábban sajnos volt bajom a Samsunggal, de úgy gondoltam, hátha változott valami azóta. A kamera hibás Note4 helyett kaptam egy másik hibás Note4et,amit 2szer kellett visszaküldetnem javításra,mind2 alkalmommal azt írták a hibás készülékre, hogy normálisan működik, a magyar régiós Gear2 okosórám helyett jótállásban kaptam egy arab régiósat, ami persze szoftveresen jócskán elavult volt így azzal dupla kört kellett futnom.

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák