Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrBazsi

    senior tag

    Na, 3 év után TALÁN, megéri lecserélni az S10et, majd év végén ha addigra beesik az ára.
    Hétvégén személyesen is megnyomkodtam, a sima S22 méretileg végre nem egy tepsi, ezért külön pacsi a Samsungnak, hogy még az S10nél is picit kisebb, erre vártam.
    Én jobban örültem volna ha ívelt a kijelző, az S10ben ezt nagyon szeretem, sokkal jobb kézben tartani, de az ultra nekem hatalmas.
    Gyári fólia elspórolása tiszta szégyen, vegyek majd azt is külön...
    Na meg egy Pitaka tok már most 22.000 hozzá... se jack...
    Szóval be kell essen az ára azért hogy vonzó legyen, most ennyit biztos nem adnék érte. Drága, akárhogy nézem, iszonyat elsszáltak az árak, de hát lassan mi nem drága...
    Az egyik legfontosabb dolog, akinek van már sima 22 kérem írjon véleményt a térerőről.
    S21 nálam e téren elvérzett tavaly, ahol az s10nek még vígan volt térereje, az s21nek már nem. Azért egy 300k plusszos telónál talán nem nagy elvárás h legalább ugyanolyan jó, vagy jobb legyen a térereje mint egy 3 éves modellnek.
    Akkutól nem félek, így is kicsit nagyobb mint a sima s10é volt, egy napra bővben elég, 5-6ó sot 2simmel nekem megvan, este meg úgyis megy a vezeték nélküli töltőre, úgyhogy a 45w hiánya sem fontos számomra.
    Remélem egy használható teló lessz belőle az év végére szoftveresen csak finomítanak még rajta, kinézetre nagyon tetszik, ezt szánnám s10utódnak. de ha az s21 térerejét örökli akkor bukta.

Új hozzászólás Aktív témák