Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Goatman

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!

    Nagyjából 2 hete váltottam S10-ről sima S21re, többé kevésbé eseménytelen volt az átállás, viszont kíváncsi lennék hogy más is tapasztalt-e ilyen anomáliákat:

    - Smart Switch-csel csináltam teljes költöztetést, amit alapvetően egy jó megoldásnak tartok, de most úgy érzem nem működött tökéletesen, mert a költöztetett alkalmazások egy része; Facebook, Messenger, Email, Youtube stb. random bezáródnak. A Samsung Communityn azt ajánlották töröljem és töltsem le ezeket újból frissen, valóban ritkábbak lettek a bezáródások, de még mindig egyértelműen jelen vannak
    - mivel a Samsung is nagy kegyesen védi a környezetet helyettem, vásároltam egy gyári Samu 25W-os Super Fast Chargert. Ezzel az a gondom, hogy mindegy hogy sima, gyors, vagy szupergyors töltést állitok be, a készülék ha töltőn van, a kijelző érzékenységi szintje visszarepít a boldog 2010-es évek eleji rezisztív megjelenítők idejébe. Keresztbeteszteltem másik töltőket, kábeleket és telefonokat, érzésre a hiba csak az én S21em és a 25W-os gyári töltő közt áll fenn. Van ezzel valami tapasztalat? Nyilván a kisebb ráfordítás és kényelmetlenség vonzana, de azért nem vennék feleslegesen egy második 25W-os töltőt sem, ha esetleg ez inkább sajnos a telefon gondja.

    Előre is köszi :R

    92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

Új hozzászólás Aktív témák