Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Skorpio.59 #505 üzenetére

    Nem a Telekom adja a kamerát, hanem a Samsung. Ahhoz képest elég nemes gesztus, ha figyelembe vesszük, hogy régebben egy akkoriban 60k-s Samsung Galaxy Gear volt hozzá az első napos vásárlóknak, most egy szintén elég drága hangfalat adtak első nap, és a T-nél is hozzádobtak az első 50 embernek egy elég komoly kis kamerát.

    Amúgy nekem mákom volt, mert igazából meg sem akartam venni, csak barátnőmmel voltunk bent szombaton Westendben, ahol megfoghattam. Hát az állam elkezdett jojózni, amikor megfogtam a telefont. Nagyon brutálisan jól néz ki. Onnantól tudtam, hogy a HTC One M8 megy nyugdíjba, pedig nem semmi telefon (és van ebben is rádiót, ha már ez volt a téma nemrég itt). Amikor megláttam ezt a telefon+kamera kombót, na onnantól meg mese nem volt, hogy ez rendelős lesz. Next S csomagban 167000 Ft 2 évre. Ha eladom a kamerát (amit nem hiszem, hogy el fogok, mert régóta szerettem volna egyet), akkor valahol 120000 környéke lesz a Note 4 vége. Előfizetést úgysem kell fizetnem, fussa a dolgozói kedvezményből :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák