Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz norbi93 #18743 üzenetére

    Köszi a gyors választ neked is, Kalinak is és Zack kollégának is.

    Én is várnék szívem szerint, hogy milyen lesz az 5, de sajnos nem tudok. Egyedi, vállalati opció keretében tudok rendelni készüléket még a héten olyan nyomott áron, hogy még akkor is sokkal jobban megéri, ha 1 hónap múlva eladom és ráfizetek egy 5-re.

    A 4.4.4 visszarakás akkor megoldható, ez egy nagy plusz.

    Igen azért mertem remélni, hogy annyira nem vészes a Loli sem mint amilyen kép kialakult bennem pár elmondás alapján. Igazából a CM is csak ez miatt fogalmazódott meg bennem. Gondolom azért nem olyan veszélyes ez a sebesség dolog, hogy a SONY után visszalépésként éljem meg a váltást.

    Root az mondjuk fájó (nem is a costum ROM, inkább az Xposed modul miatt), bár szerintem vagyok olyan helyzetben, hogy ne jelentsen komolyabb problémát, mivel a készülék szolgáltatós lesz és olyan üzleti kapcsolatban vagyunk, hogy root esetén is intézzék a garanciát (a Z-m garanciáját is külön intézték anno amikor sikeresen kiverték a kezemből és a teteje sikeresen ripityára tört, majd amikor újból visszaküldtem, mert a szerviz úgy rakta össze, hogy a hátlap illesztési hibás volt, a közbenjárásukkal csere lett belőle egy új készülékre). Szóval ettől azért kevésbé tartok.

    Ellenben, ha ezen túl tudok lépni, akkor a Knox másik oldala viszont a vállalati mód és az adatok védelme miatt kifejezetten jó lenne a munkához :)

    Üzemidő tekintetében akkor azt mondjátok, hogy jobb vagy legalább olyan mint a G4 ha jól értem. Sebesség tekintetében pedig, ha hozza az első Z szintjét akkor az nekem már rendben lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák