Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aTom_DJ

    tag

    Péntek óta használom a telefont így összefoglalnám pár szóban. Igazából már a megjelenés előtt egy héttel előrendeltem, így kicsit joker volt, hogy valójában mit kapok, mert azzal tisztában voltam, hogy O2(UK) lesz a szolgáltatóm, de a telefon független lesz. Gyárilag független Snapdragon lett és olyan jó áron adták, hogy le se merem írni, mert én szégyelem magam a magyar árak láttán! A lényeg maga a készülék. Nexusról váltottam, mert a micro sd bővíthetőség illetve akksi csere nálam előnyt jelent, így nexus 6 kilőve, pedig brutál lett. Nem csalódtam a Note 4-ben, a fogása valami fantasztikus, kíváló összeszerelés, nem recseg ropog. A kijelző mindent visz, ilyen szépet eddig nem láttam! Kamera biztos jó, számomra nem fontos. Az akksiról gondoltam, hogy jó lesz, de felülmúlta az elvárásaimat! Jelenleg 5,5 óra kijelző időm van egy nap alatt, és ebben van játék, zenehallgatás bluetoothon, gps navigálás full fényerőn és még van 15%. Én sosem tudtam olyan kijelző időket produkálni mint amiket a forumokon látok, szóval meglepődtem. Szerintem gyenge használattal messze 10óra fölött menne(nálam általában auto+5 a fényerő) Két dolog miatt nálam nem tökéletes sajnos, de talán majd a Note 5. Előlapi hangszórók és IP67 védelem tenné tökéletessé nekem. Így is maximálisan elégedett vagyok vele, jó vétel volt!
    Olvastam, hogy sokan tokot keresnek. Én vettem egy olcsó szilikon tokot, mert azt hittem, hogy az USA-ból jön a Ringe Slim tok, aztán másnap itt volt mindkettő, viszont a szilikon tok meglepően jó, de a Ringke tok ami Nexuson bevállt, itt is hozza a formáját. Tökéletesen illeszkedik, alig lesz vastagabb a telefon, de mégis védi. Stabil fogás, mindenkinek ajánlom! Kaptam hozzá egy szuper minőségű fóliát is. Azt hiszem £7 körül volt. Megéri!

Új hozzászólás Aktív témák