Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Massmurderer

    őstag

    válasz IamSociopath #40307 üzenetére

    "Ma gyakorlatilag egy 3 évvel ezelőtti csúcskészülékben a jelenlegi középkategóriával egyenrangú hardver, van. Lásd notesz." Hát ha körülnézel,elég sok olyan középkategórás van most ami se hardverileg,se tudásilag még nyomába se ér pl. a note 4-nek.Sok gyártó még mindig le van ragadva a 2 meg 3GB ramnál,kijelzöt nem is emlitem.Mert úgye,itt van lassan 2019,de még mindig van olyan gyártó aki 1280x720as kijelzövel akar is valamit,és valjuk be,nem hogy középkategóriába,de már alsóba is kevés lenne.S-Pen meg úgye sehol.Még anno régi nokia telóknál még volt ceruza,amit lehetet használni.De pl. irisz,meg 3D arcfelsimerés,meg egyébb tinóságok jönnek ki,ami tök felesleges.Ott az NFC,még ki se probáltam.Újjlenyomat olvasót kiprobáltam,de nem használom védelemnél.Ott a hüvely márka :DDD osztott kijelzönek úgy örülnek mintha ök találták volna ki.Meg hogy milyen jó gyorstöltöje van hogy 30perc alatt 70% tolja az akksit.Persze,azt nem irja oda,nem tudassa a luzer vevövel hogy úgye az az akksi kárára megy,mert tutti nem egészséges az a gyorstöltés.Én pl. note 4nél se használom.Note 9 felé kacsingatok én is,lehet jövöre befizetek egyre,de note 4-töl nem válok meg.Se a többi gyártó nem gyözött meg,mert pl néztem 6col képátméröset,azt 3mm-el kisebb a note 4nél.Nekem igyis nagyok a kezeim,kisebb teló már eleve nem is jó,samu háza táján is,se az A,se az S osztály nem gyözött meg.Valahogy azok nekem tucatmobilok,hétköznapiak.

Új hozzászólás Aktív témák