Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Parallaxis #11259 üzenetére

    nem játszok, mással meg nem bírtam még felmelegíteni, csak langyos volt komolyabb használat esetén is.
    a könnyen karcolódást sem tudom általánosságban elfogadni addig, amíg az enyémen nem látok sérülést.
    az s4 lepattogzott keretét is mutogatták néhányan, hogy milyen sérülékeny, én megmutattam 8 - 9 hónaposan az enyémet, nem tudtak rajta sérülést mutatni és lezártuk a témát, hogy használati módja is válogatja. más típusú, de még gyártmányú készülékekkel is írhatnék példát, lenne is aki igazolja, mert sok telefonom itt talál gazdára a fórumon.

    World-Soft; piszkálta a csőrömet és kipróbáltam a felvételt, valóban adott 4 gigabyte korlát, pedig meg mertem volna esküdni rá, hogy bőven 33 perc felett is rögzítettem anno fhd videót, de bizonyítani sajnos nem tudom már magamnak sem, mert azóta szerkesztettem és összevágtam a videókat, az eredetiket pedig nem tartottam meg.
    igaz, akkor még a korábbi t-s firmware verzió volt fent, de nem hiszem, hogy az befolyásolná, bár a fene tudja...
    mindegy, jelzem én is a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák