Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Levente #7157 üzenetére

    Azért ezzel vitatkoznék. :U Ez a RAM bezárogatós dolog nagyon szépen és jól is hangzik, de a gyakorlat nem ezt igazolja. Nálam folyamatosan fut a Cool Tool és minden fontos infót látok az állapotsávban...Szabad RAM, CPU kihasználtság, CPU órajel, aksi hőmérséklet.
    200-300 MB szabad RAM környékén azért érezhető, hogy nem fut annyira simán, és b@szik bármit is bezárni, vagy RAM-ot felszabadítani autómatikusan, mert ha ezt tenné, látnám, de ilyet még sosem láttam, hogy emelkedne a szabad RAM mennyisége. Csökkenni ellenben folyamatosan csökken, bár 200 MB alatt még nem láttam. Ezért én napjában 1x-2x csinálok RAM pucolást. Ilyenkor 1100-1200 MB-ra ugrik vissza.
    Nem tudom hogy ez rendszer hiba e, vagy bizonyos alkalmazásokat nem tud felszabadítani / bezárni a rendszer, és esetleg ebből adódik, de hogy ez a rendszer megoldja dolog nem fedi a valóságot, az biztos. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák