Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lezl

    tag

    válasz #24536576 #13075 üzenetére

    Lehet hogy user error az ha nem akarok vesződni mindenféle cache törléssel reseteléssel stb az ha egy frissítés után lehal valami ami addig ment az nem user error hanem a frissítés hibája nem szoktam használni semmi extra dolgot csak olyan szoftvereket amiket milliószámra használ is más lehet hogy fent van sok sw a telón szerintem simán 100 progi fent van de az hogy mondjuk akarok használni kamerákat órát egyéb bluetoothos eszközöket rendszeresen, nehogy már a legcsúcsabb Samsung készülék ettől behaljon, miért van az hogy mint mondom szerintem olyan 8 éves android rendszer még mindig működöképes a Sony XZ premiumon míg a fél éves samsung már ennyi hibát csinál én belakom az adott oprendszert és kibaszottul nem szeretem újrainstalálni mert hetek mire mindent újra beállítok rajta, laptopomon is ami 7 éves az eredeti oprendszer megy felfrissítve win10re és tökéletesen működik, ha nincs szemét aplikációkkal teletelepítve akkor nem kéne meghalnia egy oprendszernek még a szarrá szidott Windows se teszi azt...
    Mind1 itt szerintem most meg fogom tenni ezt a resetet mert ugye ez a Note 9 is úgy megy azzal a rendszerrel amivel kijött a gyárból (a megjelenés napján vettem)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák