Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radio

    csendes tag

    Mivel úgy tűnik, egyelőre max. 3 tulaj írt a csoportba, negyedikként írnék pár szót a tapasztalataimról.
    - szín: mystic Green - sokkal szebb, mint amire számítottam, nagyon különleges fémes hatású
    - a hátlap anyaga, tapintása rosszabb, mint vártam, nagyon vékony, nyomkodásra minimálisan, de horpad. Egyből tokot tettem rá
    - kijelző: ez egy jó panel, a fényerővel sehol nem volt probléma
    - sebesség, memória: Exynos verzió - olvasom, hogy az a telefon mennyivel gyorsabb, egy másik meg még sokkal gyorsabb.. hát figyeljetek, ezen a szinten max. tizedmasodpercekről beszélünk. Nem tudok elképzelni, olyan szituációt, ahol ne lenne elég. Ugyanígy a 8GB memóriával.
    - melegedés: minimális melegedés van, 8k videónál éreztem leginkább, de azt úgy sem használod 24fps-el.
    Ezzel kapcs.ban írtátok, hogy az S szeriával együtt túlmelegszik, meg hogy max 5 percet lehet videózni. Az igazság az, hogy 5 perc után csak figyelmeztet, hogy előfordulhat ha tovább használod, 8-10 perc után sem volt gondom egyébként.
    - Akkumulátor: egy teljes napig gyilkoltam( fotó, videó, videó vágás, játék, YouTube, 4k film stb.)
    7 óra feletti kijelző idő mellett, este 10 körül még 18 %on volt az akksi, ezután lefutattam a geekbench 5 programot még 3x egymás után, és újabb 5 perc 8k videót rögzítettem, mire végre lemerült.
    - kamera: feleslegesnek érzem összehasonlítani, ugyanazt tudom elmondani, mint a proci esetében: ezen a szinten minimálisak már a különbségek.

    Összességében, elégedett vagyok, igaz én 700 eur alatt vettem 3 év garanciával. Ennyiért top deal. Az S-pen nagyon profi, rengeteg potenciállal, tele hasznos programokkal, amik csak a note-on elérhetők emiatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák