Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz MrCsiT #299 üzenetére

    igazából mindenhogy próbáltam, fólia és anélkül is, mindenféle beállításokkal, megint mellé tettük a másikat, és lássatok csodát, egyforma. Sőt, ennek mintha most élénkebb lett volna, ugyanazokkal a beállításokkal, max fényerőn, élénken, stb.. Vagy nem egyforma mindig, vagy fényfüggő akkor is, ha a fényerő nem adaptív, vagy már előbb bebeszéltük magunknak, de most kb egál volt. A többi eszköz, amik régebbiek, amoleddel, továbbra is élénkebbek, szóval igazából az derült ki, hogy "ez ilyen". Közben egy cimbi S10-érőlesélte, hogy az is fakóbb, mint a korábbi A9-es telója volt. Arra következtetünk, hogy ez az új trend a samsungnál esetleg, hogy tovább bírják a kijelzői beégés, meg minden nyavalya nélkül. Én egy cseregaranciának kjobban örülnék, mert imádtam a telt amoledet, de ez van..
    Ebben a kereskedőnek ezek szerint igaza volt, valóban nem hibás a készülék, de mindezt fényképből és videóból szűrték le, azzal, hogy az S8, amit mellé tettem, melegebb árnyalatú, ezt be tudom állítani ezen is. Azért ez nem ugyanaz.. De tény, hohy ki vootam hegyezve rájuk is, mert a kiszállítás is egy kálvária volt...

    Ja, fehéregyensúly: ezt minden profilban állíthatod, csak akkor nem, ha a kékfényszűrő aktív, és írtad, hogy nálad az. Én a kéket bettem lejjebb, és melegre állítottam, de néha a kékfényszűrő is kell, mert még úgy is kékebb (amit nem értek, ha az amoled élettartama a cél, mert asszem pont a kék szokott elszállni...).

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák